|   O nas  |   Członkowie  |  Regulamin   |  Dołącz do nas   |   Forum   |  Artykuły   |  Galerie   |   Wydarzenia   |  Kontakt   

 

 

WYSTAWY   

FOTOMARATON
przez fotografię do nowego domu


Akcja FOTOMARATON „PRZEZ FOTOGRAFIĘ DO NOWEGO DOMU” pomogła w znalezieniu nowych domów zwierzętom ze Schroniska w Dyminach. Ten niecodzienny plener fotograficzny był podzielony na cykl spotkań od czerwca do września 2012 r. Naszym celem było zrobienie profesjonalnych sesji zdjęciowych wszystkim mieszkańcom schroniska - zwierzęta dzięki dobremu „portfolio’’ mają szansę na adopcję i kochająca rodzinę. Chcieliśmy również udokumentować życie schroniska - na seriach reporterskich zdjęć.

Pomysł na fotograficzną pomoc zwierzętom ze schroniska zrodził się dzięki Pani Magdalenie ze Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści", która namówiła członków CKfoto.pl na udział w akcji.

Materiał fotograficzny z plenerów został wykorzystany m.in: na stronie Świętokrzyskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak” oraz portalach internetowych pomagających w adopcjach zwierząt. Po zakończeniu FOTOMARATONU pokazujemy go Państwu na wystawie poplenerowej.
Patronat nad akcją objęło Stowarzyszenie Fotograficzne CKfoto.pl

Dzięki zaangażowaniu Galerii Echo udało nam się zorganizować nie tylko wystawę poplenerową, ale również akcję malowania muru wokół schroniska i spotkania adopcyjne na terenie galerii. W przyszłości planujemy również cykliczną zbiórkę żywności dla Zwierząt ze Schroniska w Galerii Echo oraz wystawę fotografii z portretami znanych osób, którym problem bezdomności zwierząt również leży na sercu. Wszystko to, by zwrócić uwagę na podopiecznych Schroniska i poprawić ich los.

W organizacji wystawy pomogli również: Urban City, Oficyna Poligraficzna APLA S.J.

 

galeria 1 galeria 4  
galeria 2 galeria 5  
galeria 3 galeria 6  
Regulamin

Oświadczenie

Oświadczenie

plakat

WYSTAWA FOTOMARATON

 

Od 15 września 2012  w galerii handlowej Echo w Kielcach można będzie oglądać pierwszą część naszej wystawy poplenerowej z FOTOMARATONU.

 

Udział w wystawie wzięli:

Anna Góra - Klauzińska

Anna Benicewicz-Miazga

Ernest Klauziński

Katarzyna Kosowska

Krzysztof Zajac

Andrzej Gorzelańczyk

 

 

Fotomaraton artykuł

 

plakat, plakat 2, plakat 3